Dofinansowania Unia Europejska

Cele projektu 

Wdrożenie rozwiązania polegającego na cyfryzacji procesów w przedsiębiorstwie. 

Automatyczne meldowanie, cyfrowy dostęp do obiektu oraz pokoi. 

Systemy PMS, Channel Manager, Ewidencja czasu pracy oraz pomiar temperatury ciała.

Wdrożenie rozwiązania proekologicznego

Pompa ciepła, Panele Fotowoltaiczne, Stacja Ładowania Aut Elektrycznych.

Dywersyfikacja prowadzonej działalności poprzez wprowadzenie nowych produktów bądź usług

Uruchomienie restauracji na terenie obiektu oraz wprowadzenie dań „ na dowóz”

Planowane efekty

Nazwa zadania: Inwestycje podnoszące efektywność energetyczną oraz cieplną.  

Szczegółowy opis zadania oraz uzasadnienie wydatków (wraz z podaniem głównych parametrów, które mają wpływ na szacowanie wydatku): Obiekt obecnie ogrzewany jest piecem CO. Instalacja pompy ciepła o mocy 48kW zredukuję spalanie gazu. Jest to działanie proekologiczne. Instalacja paneli fotowoltaicznych 20 kW przy zastosowaniu pompy ciepła dostarczy odpowiednią energie do działania instalacji. Dodatkowo planujemy zainstalować stację do ładowania aut elektrycznych. Uruchomimy dodatkową usługę dla naszych klientów oraz planujemy w przyszłości wykorzystywać stację do ładowania aut zarejestrowanych w spółce Royal Residence.   

Nazwa zadania: Automatyzacja wejścia do obiektu oraz wejścia do pokoi.

Szczegółowy opis zadania oraz uzasadnienie wydatków (wraz z podaniem głównych parametrów, które mają wpływ na szacowanie wydatku): System klamek firmy Kwhotel jest zintegrowany z programem PMS. System działa autonomicznie, programując klamki oraz wysyła smsem (bezobsługowo) kody do klientów. System pozwoli na zredukowanie kosztów prowadzenia działalności oraz wpłynie na bezpieczeństwo COVID19 ( bezobsługowe meldowanie ) System składa się z klamek w drzwiach do pokoi, system centralek na korytarzach oraz aplikacją PMS, która struje działaniem systemu.

Nazwa zadania: Otwarcie nowej usługi gastronomia, urządzenia cyfrowe.

Szczegółowy opis zadania oraz uzasadnienie wydatków (wraz z podaniem głównych parametrów, które mają wpływ na szacowanie wydatku): Obiekt, planuję w 2022 roku otworzyć restauracje w obiekcie tak, aby podnieść konkurencyjność obiektu. Dodatkowym źródłem dochodu będzie możliwość zamawiania dań „ z dostawą”. W celu uruchomienia danej działalności niezbędne jest zakupienie dwóch urządzeń do obsługi zamówień POS. Jedno urządzenie dla osoby wprowadzającej zamówienia. Drugie dla osób pracujących na kuchni. Całość jest wyposażona w aplikacje wspomagające zarządzaniem systemem dostaw POS.

Nazwa zadania: Cyfrowe wspomaganie zadań wykonywanych przez pracowników firmy.

Szczegółowy opis zadania oraz uzasadnienie wydatków (wraz z podaniem głównych parametrów, które mają wpływ na szacowanie wydatku): Firma Yieldplanet jest światowym dostawcą rozwiązań typu Channel Manager. Systemy te potrafią automatyzować  proces ustawiania dostępności pokoi oraz ustawiania cen. Całość systemu jest zintegrowana z PMS Kwhotel. W ten sposób uruchomimy system,  będzie wpisywał rezerwacje, wysyłał dostępność pokoi oraz ustawiał ceny w oparciu o analizę konkurencji .Ewidencja pracy będzie wykonywana cyfrowo, automatyczny pomiar temperatury ciała wpłynie na zapobieganie COVID-19.

Nazwa zadania: Otwarcie nowej usługi gastronomia, urządzenia podnoszące automatyzm wyrobu dań.

Szczegółowy opis zadania oraz uzasadnienie wydatków (wraz z podaniem głównych parametrów, które mają wpływ na szacowanie wydatku):  Wnioskujemy o mieszarkę do ciasta, zaokrąglanie oraz prasę do ciasta. Urządzenia te tworzą linie produkcyjną oparta o nowe technologie przemysłowe. W przypadku zastosowania danych maszyn wzrost wydajności tworzenia pizzy wzrasta razy 10 na godzinę, niż w przypadku tworzenia dania przez człowieka. Redukując koszt pracownika stajemy się bardziej konkurencyjni na rynku gastro.

Wartość projektu 318 968,47 zł

Wkład Funduszy Europejskich 159 035,00 zł